Chciałbyś w końcu zacząć mówić? Chciałbyś zabłysnąć na lekcji języka angielskiego w szkole? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – kursy językowe online dla młodzieży metodą bezpośrednią!

kurs językowy dla młodzieży

Dla kogo?

Kursy te przeznaczone są dla dzieci i młodzieży już od 12 roku życia. Kursanci dobierani są na podstawie wieku oraz poziomu zaawansowania. Mamy dwustopniowy test kwalifikacyjny (rozmowa poziomująca oraz krótki test). Zatem mamy pewność, że nasze grupy są idealnie dobrane pod kątem poziomu zaawansowania, co wpływa pozytywnie na cały proces nauczania w danej grupie.

Jak uczymy na kursach dla młodzieży w Rapid School?

Na kursie skupiamy się na rozwijaniu przede wszystkim umiejętności mówienia. Jest to kwestia w dużej mierze zaniedbana w szkołach państwowych. Naszym celem jest nauczyć naszych kursantów swobodnie i poprawnie wysławiać się w języku obcym. W tym celu używamy metody bezpośredniej (więcej o metodzie), która kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności mówienia w języku obcym.

Oczywiście nasi nastoletni kursanci uczą się również słuchania, czytania, oraz tworzenia różnych form wypowiedzi pisemnych. Czyli tego wszystkiego, co im będzie potrzebne w przyszłości na egzaminach, typu egzamin ósmoklasisty, matura lub egzamin międzynarodowy, który przyjdzie im pisać.

Co wyróżnia kursy dla młodzieży w Rapid School?

Metoda

Przede wszystkim metoda bezpośrednia. Od samego początku lektor motywuje naszych nastoletnich kursantów do mówienia w języku obcym. Staramy się, aby ich wypowiedzi były z czasem coraz bardziej rozbudowane oraz zaawansowane. Przełamujemy ich barierę przed mówieniem i sprawiamy, że stają się świadomymi i pewnymi siebie rozmówcami.

platforma e learnigowa

Platforma e-learningowa

Nasi uczniowie mają dostęp do platformy e-learningowej i licznych aplikacji dzięki, którym mogą do woli ćwiczyć słówka, tak jak lubią – czyli na telefonie lub na komputerze.

Małe grupy

Prowadzimy kursy grupowe w małych grupach 4-osobowych oraz zajęcia indywidualne. W ten sposób każdy uczeń otrzymuje dwa razy więcej uwagi ze strony lektora niż na innych kursach. Każdy uczeń ma wystarczająco dużo czasu, żeby się wygadać w języku obcym podczas zajęć.

Wygodne e-umowy i konto rodzica na platformie komunikacyjnej

Mamy wygodne e-umowy – rodzic nie musi przychodzić do szkoły. Każdy rodzic ma również konto na platformie komunikacyjnej i w każdej chwili może sprawdzić frekwencję, postępy w nauce, zrealizowany materiał, czy też napisać do lektora w sprawie zajęć.

Częstotliwość i rodzaj kursów językowych online dla młodzieży w Rapid School

  • Grupowe online: 2 x 50 min w tygodniu w ciągu jednego dnia online przez komunikator Skype lub Clickmeeting.
  • Indywidualne online: od poniedziałku do piątku. Godzina oraz częstotliwość dostosowana jest do dyspozycyjności ucznia i nauczyciela.

Jakich języków nauczysz się na kursach dla młodzieży?

  • angielski
  • niemiecki
  • hiszpański

Forma zajęć i typy kursów

Pomożemy Ci dopasować kurs językowy do Twoich potrzeb, umiejętności oraz oczekiwań. Dzięki temu zrealizujesz z nami zamierzony cel – nauczysz się mówić w języku obcym! Masz do wyboru kursy:

  • grupowe online
  • indywidualne online
  • z Native Speaker’em online

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!