Chciałbyś w końcu zacząć mówić? Chciałbyś zabłysnąć na lekcji języka angielskiego w szkole? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – kursy językowe online dla młodzieży metodą bezpośrednią!

Indywidualne zajęcia online z języka obcego dla młodzieży.

Dla kogo?

Zajęcia indywidualne online przeznaczone są dla dzieci i młodzieży już od 11 roku życia (od 7 do 10 roku życia zapraszamy na indywidualne zajęcia online dla dzieci). Przed pierwszymi zajęciami indywidualnymi online przeprowadzamy test poziomujący – na podstawie którego dobieramy materiał indywidualnie do każdego ucznia.

Jak uczymy na kursach dla młodzieży w Rapid School?

Na kursie skupiamy się na rozwijaniu przede wszystkim umiejętności mówienia. Jest to kwestia w dużej mierze zaniedbana w szkołach państwowych. Naszym celem jest nauczyć naszych kursantów swobodnie i poprawnie wysławiać się w języku obcym. W tym celu używamy metody bezpośredniej (więcej o metodzie), która kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności mówienia w języku obcym.

Oczywiście nasi nastoletni kursanci uczą się również słuchania, czytania, oraz tworzenia różnych form wypowiedzi pisemnych. Czyli tego wszystkiego, co im będzie potrzebne w przyszłości na egzaminach, typu egzamin ósmoklasisty, matura lub egzamin międzynarodowy, który przyjdzie im pisać.

Co wyróżnia kursy dla młodzieży w Rapid School?

Metoda

Przede wszystkim metoda bezpośrednia. Od samego początku lektor motywuje naszych nastoletnich kursantów do mówienia w języku obcym. Staramy się, aby ich wypowiedzi były z czasem coraz bardziej rozbudowane oraz zaawansowane. Przełamujemy ich barierę przed mówieniem i sprawiamy, że stają się świadomymi i pewnymi siebie rozmówcami.

platforma e learnigowa

Platforma e-learningowa

Nasi uczniowie mają dostęp do platformy e-learningowej i licznych aplikacji dzięki, którym mogą do woli ćwiczyć słówka, tak jak lubią – czyli na telefonie lub na komputerze.

Wygodne e-umowy i konto rodzica na platformie komunikacyjnej

Mamy wygodne e-umowy – rodzic nie musi przychodzić do szkoły. Każdy rodzic ma również konto na platformie komunikacyjnej i w każdej chwili może sprawdzić frekwencję, postępy w nauce, zrealizowany materiał, czy też napisać do lektora w sprawie zajęć.

Tylko efektywne zajęcia indywidualne

Indywidualne zajęcia językowe online odbywają się od poniedziałku do piątku w dogodnym dla Ciebie terminie. Częstotliwość oraz godzina zajęć zależy od dostępności lektora oraz ucznia.

Jakich języków nauczysz się na kursach dla młodzieży?

  • angielski
  • niemiecki
  • hiszpański

Pomożemy Ci dopasować kurs językowy do Twoich potrzeb, umiejętności oraz oczekiwań. Dzięki temu zrealizujesz z nami zamierzony cel – nauczysz się mówić w języku obcym!

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!