Nauka języka angielskiego nie musi być ani nudna, ani oparta o naukę z podręcznika! Dzięki naszym kursom metodą bezpośrednią przełamiesz barierę przed mówieniem w języku angielskim! Sprawdź jak uczymy!

język angielski

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Język angielski jest najpopularniejszym językiem na świecie. Mówi w nim praktycznie cały świat, śpiewa w nim praktycznie cały świat i uczy się go praktycznie cały świat. Potencjał języka angielskiego jest ogromny, dlatego naprawdę warto się go uczyć w każdym wieku. Stosujemy metodę bezpośrednią, dzięki której nie tylko nauczysz się mówić w języku angielskim, ale i przełamiesz barierę przed mówieniem w języku obcym. Dzieci, które uczą się metodą bezpośrednią, tak naprawdę nie wiedzą czym jest bariera przed mówieniem w języku angielskim – dla nich mówienie w języku angielskim jest tak naturalne, jak mówienie w języku polskim.

Więcej o metodzie bezpośredniej.

Dla kogo kurs języka angielskiego w Rapid School?

Nasza oferta kursów języka angielskiego skierowana jest do wszystkich osób chętnych do uczenia się języka angielskiego metodą bezpośrednią, czyli nauka przez mówienie, z innymi uczestnikami na tym samym poziomie zaawansowania. Mamy kursy języka angielskiego dla:

kursy językowe dla dorosłych

dorośli

kursy językowe dla młodzieży

młodzież

kursy językowe dla dzieci

dzieci

Dodatkowo zajęcia prowadzone są na kliku poziomach zaawansowania od podstawowego, przez średniozaawansowany, po zaawansowany. Z czego każdy z tych poziomów dodatkowo podzielony jest na podgrupy. Dokładny poziom zaawansowania kursantów określamy na rozmowie poziomującej z naszym Metodykiem.

Sprawdź swój poziom bezpłatnie!

Typy kursów języka angielskiego w Rapid School

Pomożemy Ci dopasować kurs języka angielskiego do Twoich potrzeb, umiejętności oraz oczekiwań. Dzięki temu, zrealizujesz z nami zamierzony cel – nauczysz się mówić w języku angielskim! Mamy dla Ciebie kursy:

  • indywidualne online
  • z Native Speakerem online
  • dla firm

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!