Nauka języka angielskiego z nami to czysta przyjemność, nie nudny obowiązek! Wykorzystując nasze innowacyjne kursy oparte na metodzie bezpośredniej, możesz szybko i skutecznie przełamać barierę w mówieniu w języku angielskim. Poznaj naszą unikalną metodę i dołącz do grona zadowolonych uczniów!

Kurs języka angielskiego online w Rapid School.
Kurs języka angielskiego online w Rapid School.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Język angielski jest najchętniej wybieranym językiem do nauki na całym świecie – niezależnie od kraju, wieku czy zawodu. Ogromny potencjał, jaki niesie za sobą znajomość angielskiego, sprawia, że warto zainwestować w jego naukę, niezależnie od wieku.

W Rapid School korzystamy z metody bezpośredniej, która umożliwia nie tylko naukę języka, ale także przełamanie bariery w mówieniu. Ta metoda sprawia, że mówienie w języku angielskim staje się tak naturalne, jak mówienie w języku ojczystym. Dzieci, które uczą się według tej metody, z łatwością porozumiewają się w języku angielskim, nie odczuwając żadnych blokad czy obaw.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej efektywnej metodzie nauczania, zapraszamy do sekcji O metodzie bezpośredniej.

Kursy języka angielskiego w Rapid School Online.
Kursy języka angielskiego w Rapid School Online.

Dla kogo kurs języka angielskiego w Rapid School?

Nasza bogata oferta kursów języka angielskiego metodą bezpośrednią, która stawia nacisk na aktywne komunikowanie się, jest skierowana do każdej osoby, która chce opanować ten język na odpowiednim dla siebie poziomie zaawansowania. Z nami nauczysz się płynnie mówić w języku angielskim, współpracując z innymi uczestnikami na podobnym etapie nauki. W naszej ofercie znajdują się kursy języka angielskiego dla:

kursy językowe dla dorosłych
angielski dla dorosłych

kursy językowe dla młodzieży
angielski dla młodzieży

kursy językowe dla dzieci
angielski dla dzieci

Jakie poziomy zaawansowania na kursach języka angielskiego w Rapid School?

Dodatkowo, nasze zajęcia dostępne są na różnych poziomach zaawansowania: od podstawowego, przez średniozaawansowany, aż po zaawansowany. Każdy z tych poziomów dodatkowo dzielimy na specjalne podgrupy, co pozwala na jeszcze precyzyjniejsze dostosowanie tempa i metody nauki do potrzeb kursantów. Twój dokładny poziom zaawansowania ustalamy podczas rozmowy poziomującej z naszym doświadczonym metodykiem.

Jakie są rodzaje kursów języka angielskiego w Rapid School?

W Rapid School jesteśmy zaangażowani w pomoc Ci w dopasowaniu kursu języka angielskiego do Twoich indywidualnych potrzeb, umiejętności oraz oczekiwań. Dzięki temu, zapewniamy Ci możliwość zrealizowania Twojego celu – nauczenia się płynnego mówienia w języku angielskim! W ramach naszej oferty znajdziesz:

  • Kursy indywidualne online – skrojone na miarę Twoich potrzeb,
  • Kursy w małych grupach – dla tych, którzy cenią naukę w kameralnej atmosferze (grupy 4-5 osobowe),
  • Kursy z Native Speakerem online – aby przenieść się na wyższy poziom płynności,
  • Kursy dla firm – dostosowane do specyfiki i potrzeb biznesowych.

Rozpocznij swoją przygodę z nauką języka angielskiego w Rapid School już dziś!

Lekcja próbna

Zapraszamy Cię do zajęć próbnych online, bez konieczności podpisywania żadnej umowy. Spróbuj naszych kursów i odkryj nowe możliwości już teraz!

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.