Nasze kursy z native speakerami zapewniają niezrównane doświadczenie, umożliwiając Ci płynne zanurzenie w autentycznym języku i kulturze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odkrycia jak nauka języka z native speakerem może zrewolucjonizować Twój proces nauki.

Native Speaker języka angielskiego w Rapid School Online.
Native Speaker języka angielskiego w Rapid School Online.

Kim jest Native Speaker?

Jest to osoba, której dany język jest językiem ojczystym. Czyli w przypadku native speakera języka angielskiego – język angielski jest językiem ojczystym. Większość native speakerów języka angielskiego, którzy uczą w Polsce, pochodzi z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Są również nauczyciele z Kanady, Australii czy nawet Nowej Zelandii. Natomiast native speakerzy języka hiszpańskiego najczęściej przyjeżdżają do nas z Hiszpanii, Meksyku oraz Ameryki Południowej.

Zalety nauki z Native Speakerem!

Native Speaker zazwyczaj nie mówi w języku ojczystym kursantów, czyli w naszym przypadku w języku polskim, choć często rozumie i zna podstawowe słowa i zwroty. Co za tym idzie, nawet gdy zapytamy go o coś w naszym języku, to najprawdopodobniej usłyszymy odpowiedź w języku angielskim w przypadku lekcji języka angielskiego oraz w języku hiszpańskim podczas zajęć z tego języka.

Native Speaker języka hiszpańskiego w Rapid School Online.
Native Speaker języka hiszpańskiego w Rapid School Online.

Kolejną zaletą zajęć z native speakerem jest to, że szybciej niż podczas zajęć z polskim lektorem, następuje przełamanie bariery językowej. Widzimy efekty już po paru zajęciach, ponieważ zaczynamy myśleć w języku obcym w czasie rozmowy. Dodatkowo mamy niepowtarzalną okazję osłuchania się z akcentem, który jest charakterystyczny dla danego kraju, i popracowania nad własnym. Nie wspominając już o różnych ciekawostkach, jakich możemy się dowiedzieć na temat ojczyzny naszego native speakera.

Native Speaker w Rapid School!

W Rapid School czekają na Was native speaker języka angielskiego oraz języka hiszpańskiego. Ich niezmierną przewagą nad wieloma innymi native speakerami jest wykształcenie metodologiczne w kierunku nauczania języków obcych oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Dla naszych kursantów mamy w ofercie zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe z native speakerami.

Indywidualne kursy języka angielskiego
angielski online
Indywidualne kursy języka hiszpańskiego
hiszpański online

Dla kogo kursy z Native Speaker w Rapid School?

Nasze kursy z native speakerami w Rapid School są skierowane specjalnie do dorosłych, młodzieży oraz firm, pragnących zanurzyć się głębiej w języku obcym. Szczególnie rekomendujemy te kursy uczniom na wyższych poziomach zaawansowania, którzy chcą przełamać barierę językową i zdobyć płynność w mówieniu. Zajęcia z native speakerem stanowią doskonałą okazję do praktyki mówienia w realistycznych kontekstach, co znacząco wpływa na zwiększenie pewności siebie podczas korzystania z języka obcego. Ucz się od ekspertów, rozwijaj swoje umiejętności komunikacyjne i odkryj język na nowo z naszymi kursami z native speakerami!

native speaker dla dorosłych
dla dorosłych
native speaker dla młodzieży
dla młodzieży

native speaker dla firm
dla firm

Lekcja próbna

Zapraszamy Cię do zajęć próbnych online, bez konieczności podpisywania żadnej umowy. Spróbuj naszych kursów i odkryj nowe możliwości już teraz!

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.