Kim jest Native Speaker?

Jest to osoba, której dany język jest językiem ojczystym. Czyli w przypadku native speakera języka angielskiego – język angielski jest językiem ojczystym. Większość native speakerów języka angielskiego, którzy uczą w Polsce, pochodzi z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Są również nauczyciele z Kanady, Australii czy nawet Nowej Zelandii. Natomiast native speakerzy języka hiszpańskiego najczęściej przyjeżdżają do nas z Hiszpanii, Meksyku oraz Ameryki Południowej.

zajęcia z native speaker

Zalety nauki z Native Speakerem!

Native Speaker zazwyczaj nie mówi w języku ojczystym kursantów, czyli w naszym przypadku w języku polskim, choć często rozumie i zna podstawowe słowa i zwroty. Co za tym idzie, nawet gdy zapytamy go o coś w naszym języku, to najprawdopodobniej usłyszymy odpowiedź w języku angielskim w przypadku lekcji języka angielskiego oraz w języku hiszpańskim podczas zajęć z tego języka.

Kolejną zaletą zajęć z native speakerem jest to, że szybciej niż podczas zajęć z polskim lektorem, następuje przełamanie bariery językowej. Widzimy efekty już po paru zajęciach, ponieważ zaczynamy myśleć w języku obcym w czasie rozmowy. Dodatkowo mamy niepowtarzalną okazję osłuchania się z akcentem, który jest charakterystyczny dla danego kraju, i popracowania nad własnym. Nie wspominając już o różnych ciekawostkach, jakich możemy się dowiedzieć na temat ojczyzny naszego native speakera.

Native Speaker w Rapid School!

W Rapid School czekają na Was native speaker języka angielskiego oraz języka hiszpańskiego. Ich niezmierną przewagą nad wieloma innymi native speakerami jest wykształcenie metodologiczne w kierunku nauczania języków obcych oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Dla naszych kursantów mamy w ofercie zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe z native speakerami.

Indywidualne kursy języka angielskiego

angielski

Indywidualne kursy języka hiszpańskiego

hiszpański

Dla kogo?

native speaker dla dorosłych

dla dorosłych

native speaker dla młodzieży

dla młodzieży

native speaker dla firm

dla firm

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!