Kto powiedział, że nie jesteś w stanie nauczyć się mówić w języku angielskim, niemieckim lub hiszpańskim? Kto powiedział, że jest za późno? My udowodnimy Ci, że da się to zrobić na naszych kursach językowych online.

Skuteczne kursy językowe dla dorosłych online – zajęcia indywidualne.

Kursy językowe dla dorosłych w Rapid School

Kursy językowe dla dorosłych dedykowane są wszystkim osobą, które chcą zacząć mówić w języku obcym bez żadnych barier. Prowadzimy zajęcia językowe dla kursantów od zupełnych podstaw do poziomu zaawansowanego. Nie tylko uczymy języka obcego, ale i pomagamy przełamać barierę przed mówieniem. 95% czasu lekcji poświęcone jest na mówienie w języku obcym, także od zupełnych podstaw. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli języka obcego oraz native speakerów z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Więcej o metodzie bezpośredniej.

Co wyróżnia kursy dla dorosłych w Rapid School?

Metoda

Przede wszystkim metoda bezpośrednia. Od samego początku lektor motywuje Cię do mówienia w języku obcym. Dzięki naszej metodzie przełamiesz barierę przed mówieniem i staniesz się świadomym i pewnymi siebie rozmówcą.

platforma e learnigowa

Platforma e-learningowa

Masz dostęp do platformy e-learningowej i licznych aplikacji dzięki, którym możesz do woli ćwiczyć słówka, tak jak lubisz– czyli wygodnie na telefonie lub na komputerze.

Wygodne e-umowy i konto kursanta na platformie komunikacyjnej

Mamy wygodne e-umowy. Możesz swobodnie w domu zapoznać się z warunkami umowy i podpisać ją przez konto kursanta. Każdy uczeń ma konto na platformie komunikacyjnej i w każdej chwili może sprawdzić swoją frekwencję, postępy w nauce, zrealizowany materiał, czy też napisać do lektora w sprawie zajęć.

kursy

Tylko efektywne zajęcia indywidualne

Indywidualne zajęcia językowe online odbywają się od poniedziałku do piątku w dogodnym dla Ciebie terminie. Częstotliwość oraz godzina zajęć zależy od dostępności lektora oraz ucznia.

język angielski
język niemiecki
język hiszpański

Jakich języków nauczysz się na kursach dla dorosłych?

  • angielski
  • niemiecki
  • hiszpański

Pomożemy Ci dopasować kurs językowy do Twoich potrzeb, umiejętności oraz oczekiwań. Dzięki temu zrealizujesz z nami zamierzony cel – nauczysz się mówić w języku obcym!

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!