Kto powiedział, że nie jesteś w stanie nauczyć się mówić w języku angielskim, niemieckim lub hiszpańskim? Kto powiedział, że jest za późno? My udowodnimy Ci, że da się to zrobić na naszych kursach językowych online.

Skuteczne kursy językowe dla dorosłych online – zajęcia w małych grupach i indywidualne.

Kursy językowe dla dorosłych w Rapid School

Kursy językowe dla dorosłych dedykowane są wszystkim osobą, które chcą zacząć mówić w języku obcym bez żadnych barier. Prowadzimy zajęcia językowe dla kursantów od zupełnych podstaw do poziomu zaawansowanego. Nie tylko uczymy języka obcego, ale i pomagamy przełamać barierę przed mówieniem. 95% czasu lekcji poświęcone jest na mówienie w języku obcym, także od zupełnych podstaw. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli języka obcego oraz native speakerów z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Więcej o metodzie bezpośredniej.

Co wyróżnia kursy dla dorosłych w Rapid School?

✅Metoda nauczania języka obcego

Przede wszystkim metoda bezpośrednia. Od samego początku lektor motywuje Cię do mówienia w języku obcym. Dzięki naszej metodzie przełamiesz barierę przed mówieniem i staniesz się świadomym i pewnymi siebie rozmówcą.

✅Platforma e-learningowa

Masz dostęp do platformy e-learningowej i licznych aplikacji dzięki, którym możesz do woli ćwiczyć słówka, tak jak lubisz– czyli wygodnie na telefonie lub na komputerze.

✅Wygodne e-umowy i konto kursanta na platformie komunikacyjnej

Mamy wygodne e-umowy. Możesz swobodnie w domu zapoznać się z warunkami umowy i podpisać ją przez konto kursanta. Każdy uczeń ma konto na platformie komunikacyjnej i w każdej chwili może sprawdzić swoją frekwencję, postępy w nauce, zrealizowany materiał, czy też napisać do lektora w sprawie zajęć.

✅Efektywne zajęcia w małych grupach online i indywidualne online

Indywidualne zajęcia językowe online odbywają się od poniedziałku do piątku w dogodnym dla Ciebie terminie. Częstotliwość oraz godzina zajęć zależy od dostępności lektora oraz ucznia.

Zajęcia w małych grupach online odbywają się w godzinach popołudniowo-wieczornych. Informacje na temat dokłądnego grafiku zajęć możecie uzyskać pisząc do nas na [email protected].

Dla kogo kursy językowe online dla dorosłych?

W Rapid School gwarantujemy, że nasze kursy online są precyzyjnie dostosowane do poziomu zaawansowania oraz grupy wiekowej uczniów. Wykorzystujemy skuteczną metodę bezpośrednią, którą dostosowaliśmy do potrzeb uczących się na każdym etapie, czy to są dorośli, młodzież, czy dzieci. Dzięki temu nasi kursanci otrzymują naukę, która jest nie tylko efektywna, ale także angażująca i dostosowana do ich indywidualnych potrzeb.

Kursy językowe online dla dorosłych dostosowane są do potrzeb oraz specyfiki uczenia się osób dorosłych, czyli już od 20 roku życia.

Jakich języków uczymy w Rapid School Online?

W Rapid School oferujemy online kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania. Nasza kadra składa się zarówno z doświadczonych polskich lektorów, posiadających odpowiednie kwalifikacje, jak i native speakerów. To sprawia, że możemy zapewnić uczniom najwyższej jakości nauczanie, które spełnia ich indywidualne potrzeby i oczekiwania.

język angielski
angielski online
język niemiecki
niemiecki online
język hiszpański
hiszpański online

Pomożemy Ci dopasować kurs językowy do Twoich potrzeb, umiejętności oraz oczekiwań. Dzięki temu zrealizujesz z nami zamierzony cel – nauczysz się mówić w języku obcym!

Lekcja próbna

Zapraszamy Cię do zajęć próbnych online, bez konieczności podpisywania żadnej umowy. Spróbuj naszych kursów i odkryj nowe możliwości już teraz!

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.