Chcesz w końcu zacząć mówić w języku obcym? Twoja znajomość języka obcego nie jest wystarczająca? Zastanawiasz się nad kursem językowy, ale nie chcesz marnować czasu na dojazdy do szkoły? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: kursy językowe online metodą bezpośrednią przez Skype lub Clickmeeting. Zacznij mówić płynnie po angielsku, niemiecku lub hiszpańsku. Oszczędź swoje pieniądze i czas.

kursy onlilne

Kursy językowe online – zalety

Kursy języków obcych w Rapid School są skuteczne przede wszystkim ze względu na wieloletnie doświadczenie naszych nauczycieli w nauczaniu zarówno tradycyjnym, jak i online. Zarówno lekcje z polskim lektorem, jak i native speakerem prowadzone są w nowatorski sposób z wykorzystaniem nowoczesnej technologii ułatwiającej naukę języka obcego, np. platforma e-learningowa, liczne aplikacje do zapamiętywania słownictwa, różnorodne materiały online.

Kursy językowe online – jak wygląda nauka?

Kluczem do sukcesu naszych kursów językowych online jest metoda bezpośrednia (Direct English, Espanol Directo, Directes Deutsch), czyli nauczanie, np. języka angielskiego przez mówienie. Do przeprowadzenia efektywnej lekcji języka obcego nauczyciel tak naprawdę potrzebuje tylko sprawnego mikrofonu. Przedstawia kursantowi nowe słownictwo lub konstrukcje gramatyczne i następnie zadaje z nimi pytania. Nauczyciel nieustannie motywuje swoich kursantów do odpowiadania pełnymi zdaniami i używania nowych struktur gramatycznych i nowego słownictwa. W ten sposób 90% zajęć poświęconych jest na konwersację. W końcu o to właśnie chodzi w nauce języków obcych-zacząć wreszcie w nim mówić i potrafić się porozumiewać za granicą.

Kurs językowy online odbywa się przez aplikację Skype (jak się połączyć?) lub wygodnie przez aplikację Clikmeeting, która jest zintegrowana z kontem kursanta Lang Lion. W przypadku tej drugiej wystarczy zalogować się na indywidualne konto kursanta na naszej platformie komunikacyjnej i kliknąć przycisk dołącz.

Szkoła językowa Rapid School wprowadziła również możliwość nauki w systemie hybrydowym. Możesz uczyć się stacjonarnie w naszej szkole w Tarnowskich Górach lub przez Internet z dowolnego miejsca na świecie.

Języki online

język angielski

angielski

język niemiecki

niemiecki

język hiszpański

hiszpański

Dla kogo

kursy językowe dla dorosłych

dorośli

kursy językowe dla młodzieży

młodzież

kursy językowe dla dzieci

dzieci

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!