Chcesz w końcu zacząć mówić w języku obcym? Twoja znajomość języka obcego nie jest wystarczająca? Zastanawiasz się nad kursem językowy, ale nie chcesz marnować czasu na dojazdy do szkoły? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: kursy językowe online metodą bezpośrednią przez Skype lub Clickmeeting. Zacznij mówić płynnie po angielsku, niemiecku lub hiszpańsku. Oszczędź swoje pieniądze i czas.

Zalety nauki online w Rapid School Online.
Zalety nauki online w Rapid School Online.

Kursy językowe online – zalety

Kursy języków obcych w Rapid School są skuteczne przede wszystkim ze względu na wieloletnie doświadczenie naszych nauczycieli w nauczaniu zarówno tradycyjnym, jak i online. Zarówno lekcje z polskim lektorem, jak i native speakerem prowadzone są w nowatorski sposób z wykorzystaniem nowoczesnej technologii ułatwiającej naukę języka obcego, np. platforma e-learningowa, liczne aplikacje do zapamiętywania słownictwa, różnorodne materiały online.

Kursy językowe online – jak wygląda nauka?

Kursy językowe online oferowane przez Rapid School to idealne rozwiązanie dla osób pragnących skutecznie nauczyć się mówić w języku obcym. Kluczową metodologią, którą stosujemy, jest metoda bezpośrednia (Direct English, Espanol Directo, Directes Deutsch), polegająca na nauce języka poprzez praktykę mówienia.

Lekcja języka niemieckiego metodą bezpośrednią online.
Lekcja języka niemieckiego metodą bezpośrednią online.

Nauczyciele skupiają się na prezentowaniu nowego słownictwa i struktur gramatycznych, następnie motywują kursantów do aktywnego korzystania z nich poprzez konwersację. Dzięki temu aż 90% czasu na zajęciach jest poświęcone na rozwijanie umiejętności mówienia – kluczowego elementu skutecznej komunikacji za granicą.

Nasze lekcje odbywają się online za pośrednictwem aplikacji Skype lub Clikmeeting, która jest zintegrowana z indywidualnym kontem kursanta na platformie Lang Lion. Logowanie jest proste i intuicyjne – wystarczy zalogować się na swoje konto na platformie i kliknąć przycisk dołącz.

Języki obce online w Rapid School?


W Rapid School oferujemy online kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania. Nasza kadra składa się zarówno z doświadczonych polskich lektorów, posiadających odpowiednie kwalifikacje, jak i native speakerów. To sprawia, że możemy zapewnić uczniom najwyższej jakości nauczanie, które spełnia ich indywidualne potrzeby i oczekiwania.

język angielski

angielski

język niemiecki

niemiecki

język hiszpański

hiszpański

Dla kogo kursy językowe online w Rapid School?

W Rapid School gwarantujemy, że nasze kursy online są precyzyjnie dostosowane do poziomu zaawansowania oraz grupy wiekowej uczniów. Wykorzystujemy skuteczną metodę bezpośrednią, którą dostosowaliśmy do potrzeb uczących się na każdym etapie, czy to są dorośli, młodzież, czy dzieci. Dzięki temu nasi kursanci otrzymują naukę, która jest nie tylko efektywna, ale także angażująca i dostosowana do ich indywidualnych potrzeb.

Poziom zaawansowania jest dokładnie określany podczas bezpłatnej rozmowy poziomującej online (test nie dotyczy kursantó rozpoczynających naukę od podstaw).

kursy językowe dla dorosłych

dorośli

kursy językowe dla młodzieży

młodzież

kursy językowe dla dzieci

dzieci

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!