Zapraszamy na kursy językowe online dla dzieci metodą bezpośrednią. Z nami Twoje dziecko nauczy się mówić w języku obcym i zdobędzie świetne oceny w szkole. Sprawdź, na czym to polega!

Kurs językowy dla dzieci

Kursy dla dzieci zostały stworzone z myślą o naszych najmłodszych kursantach już od 6 do 10 roku życia. Starsze dzieci zapraszamy na nasze kursy językowe dla młodzieży.

Jak uczymy dzieci?

Realizujemy podstawę programową, ale z naciskiem na naukę mówienia. Dzięki naszym kursom językowym dla dzieci nasi kursanci są na bieżąco z materiałem w szkole i pieknie zaczynają mówić w języku obcym. A co za tym idzie oceny w szkole szybują do góry.

W trakcie naszych kursów językowych korzystamy z podręczników do nauki metodą bezpośrednią oraz wielu pomocy naukowych, takich jak: karty obrazkowe do nauki języka angielskiego oraz do nauki języka niemieckiego dla dzieci, aplikacje ułatwiające zapamiętywanie nowych słówek, nagrania mp3 oraz krótkie filmy.

Co wyróżnia kurs językowy dla dzieci w Rapid School?

Przede wszystkim metoda bezpośrednia. Od samego początku motywujemy naszych najmłodszych kursantów do mówienia w języku obcym. Przez szereg pytań, pomocy wizualnych oraz zabaw ruchowych lektor rozwija w dzieciach umiejętność mówienia. Przełamujemy ich barierę przed mówieniem i przygotowujemy do bycia pewnymi siebie rozmówcami.

e umowa online

Wygodne e-umowy i konto rodzica na platformie komunikacyjnej,

Mamy wygodne e-umowy – rodzic nie musi przychodzić do szkoły. Każdy rodzic ma również konto na platformie komunikacyjnej i w każdej chwili może sprawdzić frekwencję, postępy w nauce, zrealizowany materiał, czy też napisać do lektora w sprawie zajęć.

czas

Tylko efektywne zajęcia indywidualne

Indywidualne zajęcia językowe online odbywają się od poniedziałku do piątku w dogodnym dla Ciebie oraz Twojego dziecka terminie. Częstotliwość oraz godzina zajęć zależy od dostępności lektora oraz ucznia.

język angielski
język niemiecki

Jakich języków nauczysz się na kursach dla dzieci?

  • angielski
  • niemiecki

Pomożemy Ci dopasować kurs językowy do potrzeb Twojego dziecka, umiejętności oraz oczekiwań. Dzięki temu zrealizujesz z nami zamierzony cel – Twoje dziecko nauczy się mówić w języku obcym!

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!