Zapraszamy na nasze interaktywne kursy językowe online dla dzieci, prowadzone za pomocą efektywnej metody bezpośredniej. Z nami Twoje dziecko nie tylko zdobędzie umiejętność płynnej komunikacji w języku obcym, ale także osiągnie wyższe oceny w szkole. Zobacz, jak to działa!

Kurs języka angielskiego i niemieckiego online dla dzieci w Rapid School Online.

Kurs językowy online dla dzieci w Rapid School

Kursy dla dzieci zostały stworzone z myślą o naszych najmłodszych kursantach już od 7 do 10 roku życia. Starsze dzieci zapraszamy na nasze kursy językowe dla młodzieży.

Jak uczymy dzieci w Rapid School?

Realizujemy podstawę programową, ale z naciskiem na naukę mówienia. Dzięki naszym kursom językowym dla dzieci nasi kursanci są na bieżąco z materiałem w szkole i pieknie zaczynają mówić w języku obcym. A co za tym idzie oceny w szkole szybują do góry.

W trakcie naszych kursów językowych korzystamy z podręczników do nauki metodą bezpośrednią oraz wielu pomocy naukowych, takich jak: karty obrazkowe do nauki języka angielskiego oraz do nauki języka niemieckiego dla dzieci, aplikacje ułatwiające zapamiętywanie nowych słówek, nagrania mp3 oraz krótkie filmy.

Co wyróżnia kurs językowy dla dzieci w Rapid School?

Metoda bezpośrednia

Przede wszystkim metoda bezpośrednia. Od samego początku motywujemy naszych najmłodszych kursantów do mówienia w języku obcym. Przez szereg pytań, pomocy wizualnych oraz zabaw ruchowych lektor rozwija w dzieciach umiejętność mówienia. Przełamujemy ich barierę przed mówieniem i przygotowujemy do bycia pewnymi siebie rozmówcami.

Wygodne e-umowy i konto rodzica na platformie komunikacyjnej

Dla Twojej wygody oferujemy e-umowy – nie musisz przychodzić do szkoły. Dodatkowo, każdy rodzic otrzymuje dostęp do platformy komunikacyjnej, gdzie może na bieżąco monitorować frekwencję, postępy w nauce, zrealizowany materiał, a także skontaktować się z lektorem w sprawie zajęć.

Zajęcia w małych grupach i zajęcia indywidualne online

Indywidualne zajęcia językowe online odbywają się od poniedziałku do piątku w dogodnym dla Ciebie oraz Twojego dziecka terminie. Częstotliwość oraz godzina zajęć zależy od dostępności lektora oraz ucznia.

Zajęcia grupowe dla dzieci online odbywają się w godzinach popołudniowych. Dokłądny grafik zajęć dostępny jest w naszym sekretriacie – wystarczy napisać na adres [email protected].

Jakich języków nauczysz się na kursach dla dzieci?

język angielski
angielski online dla dzieci
język niemiecki
niemiecki online dla dzieci

W Rapid School z dumą oferujemy kursy języka angielskiego i niemieckiego online dla dzieci w wieku 7-10 lat, korzystając z metody bezpośredniej. Ta interaktywna i angażująca metoda pozwala dzieciom na szybkie opanowanie języka obcego w naturalny sposób, który jest zarówno efektywny, jak i przyjemny.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną rozmowę poziomującą z naszym metodykiem. Ten krok pomoże nam zrozumieć indywidualne potrzeby Twojego dziecka oraz zapewnić najbardziej odpowiednie dopasowanie do grupy wiekowej i poziomu zaawansowania.

Przyłącz się do nas w Rapid School i zobacz, jak szybko Twoje dziecko zacznie mówić płynnie w nowym języku. Zarejestruj się już dzisiaj i pozwól swojemu dziecku rozpocząć fascynującą podróż ku biegłości w języku angielskim lub niemieckim!

Lekcja próbna

Zapraszamy Cię do zajęć próbnych online, bez konieczności podpisywania żadnej umowy. Spróbuj naszych kursów i odkryj nowe możliwości już teraz!

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.