Zapraszamy na kursy językowe online dla dzieci metodą bezpośrednią. Z nami Twoje dziecko nauczy się mówić w języku obcym i zdobędzie świetne oceny w szkole. Sprawdź, na czym to polega!

kursy językowe dla dzieci

Kurs językowy dla dzieci

Kursy dla dzieci zostały stworzone z myślą o naszych najmłodszych kursantach już od 6 do 11 roku życia. Starsze dzieci zapraszamy na nasze kursy językowe dla młodzieży.

Jak uczymy dzieci?

Realizujemy podstawę programową, ale z naciskiem na naukę mówienia. Dzięki naszym kursom językowym dla dzieci nasi kursanci są na bieżąco z materiałem w szkole i pieknie zaczynają mówić w języku obcym. A co za tym idzie oceny w szkole szybują do góry.

W trakcie naszych kursów językowych korzystamy z podręczników do nauki metodą bezpośrednią oraz wielu pomocy naukowych, takich jak: karty obrazkowe do nauki języka angielskiego oraz do nauki języka niemieckiego dla dzieci, aplikacje ułatwiające zapamiętywanie nowych słówek, nagrania mp3 oraz krótkie filmy.

metoda bezpośrednia

Co wyróżnia kurs językowy dla dzieci w Rapid School?

Przede wszystkim metoda bezpośrednia. Od samego początku motywujemy naszych najmłodszych kursantów do mówienia w języku obcym. Przez szereg pytań, pomocy wizualnych oraz zabaw ruchowych lektor rozwija w dzieciach umiejętność mówienia. Przełamujemy ich barierę przed mówieniem i przygotowujemy do bycia pewnymi siebie rozmówcami.

małe grupy

Małe grupy

Prowadzimy kursy grupowe w małych grupach 4-osobowych oraz zajęcia indywidualne. W ten sposób każdy uczeń otrzymuje dwa razy więcej uwagi ze strony lektora niż na innych kursach. Każdy mniej i bardziej rozgadany uczeń ma wystarczająco dużo czasu, żeby się wygadać w języku obcym podczas zajęć.

e umowa online

Wygodne e-umowy i konto rodzica na platformie komunikacyjnej,

Mamy wygodne e-umowy – rodzic nie musi przychodzić do szkoły. Każdy rodzic ma również konto na platformie komunikacyjnej i w każdej chwili może sprawdzić frekwencję, postępy w nauce, zrealizowany materiał, czy też napisać do lektora w sprawie zajęć.

czas

Częstotliwość i rodzaj zajęć językowych dla dzieci w Rapid School

  • Grupowe online: 2 x 50 min w tygodniu online przez komunikator Skype lub Clickmeeting.
  • Indywidualne online: od poniedziałku do piątku. Termin oraz częstotliwość zajęć zależy od dyspozycyjności ucznia oraz lektora.
język angielski
język niemiecki

Jakich języków nauczysz się na kursach dla dzieci?

  • angielski
  • niemiecki

Forma zajęć i typy kursów

Pomożemy Ci dopasować kurs językowy do Twoich potrzeb, umiejętności oraz oczekiwań. Dzięki temu zrealizujesz z nami zamierzony cel – nauczysz się mówić w języku obcym! Masz do wyboru kursy:

  • grupowe online
  • indywidualne online

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!