U nas nauka języka niemieckiego nie jest ani nudna, ani oparta o naukę z podręcznika! Korzystając z metody bezpośredniej, koncentrujemy się na mówieniu i praktycznym użyciu języka. Dzięki temu szybko przełamiesz barierę przed mówieniem w języku niemieckim i zaczniesz komunikować się swobodnie. Sprawdź, jak uczymy i dołącz do naszego zespołu zadowolonych uczniów!

Kurs języka niemieckiego online w Rapid School.
Kurs języka niemieckiego online w Rapid School.

Dlaczego warto uczyć się języka niemieckiego?

Język niemiecki ma niezaprzeczalnie ogromną wagę w kontekście Unii Europejskiej. Osoby, które posługują się nim jako językiem ojczystym, stanowią największą grupę w UE. Język niemiecki, obok angielskiego i francuskiego, jest jednym z oficjalnych języków urzędowych UE.

Umiejętność posługiwania się językiem niemieckim może znacząco zwiększyć Twoje kwalifikacje zawodowe. Może również okazać się nieoceniona podczas wymiany studenckiej w Niemczech. Warto jednak pamiętać, że język niemiecki jest równie przydatny podczas wakacji, jak język angielski. Dzięki biegłości w języku niemieckim, będziesz mógł swobodnie podróżować po całej Europie i świecie, bez żadnych barier językowych.

Zapraszamy Cię do nas, aby odkryć skuteczność naszej metody bezpośredniej w nauce języka niemieckiego. Wyrusz w fascynującą podróż językową, która otworzy przed Tobą nowe możliwości!

Dla kogo kurs języka niemieckiego w Rapid School ?

Nasza oferta kursów języka niemieckiego jest dostosowana do potrzeb wszystkich, którzy pragną uczyć się tego języka metodą bezpośrednią. Zapewniamy naukę w grupach osób w podobnym wieku i na tym samym poziomie zaawansowania. Oferujemy kursy języka niemieckiego dla: dzieci, młodzieży, dorosłych i firm.

Każdy z tych kursów jest zaprojektowany z myślą o spełnieniu indywidualnych potrzeb i oczekiwań uczniów. Bez względu na to, czy jesteś początkujący, czy już posiadasz zaawansowane umiejętności językowe, mamy dla Ciebie odpowiedni kurs języka niemieckiego.

niemiecki dla dorosłych

niemiecki dla młodzieży
niemiecki dla dzieci

Jakie poziomy zaawansowania są na kursach języka niemieckiego w Rapid School?

Nasze zajęcia języka niemieckiego są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania: od podstawowego, przez średniozaawansowany, aż po zaawansowany. Każdy z tych poziomów jest dodatkowo podzielony na podgrupy, aby jeszcze lepiej dopasować tempo i styl nauki do potrzeb naszych kursantów. Twój dokładny poziom zaawansowania określimy podczas rozmowy kwalifikacyjnej z naszym metodykiem. To gwarantuje, że trafiłeś do grupy, która najlepiej pasuje do Twojego poziomu i celów językowych.

Kursy języka nimieckiego na różnych poziomach zaawansowania w Rapid School.
Kursy języka nimieckiego na różnych poziomach zaawansowania w Rapid School.

Jakie są rodzaje kursów języka niemieckiego w Rapid School?

Pomożemy Ci dopasować kurs języka niemieckiego do Twoich potrzeb, umiejętności oraz oczekiwań. Dzięki temu, zrealizujesz z nami zamierzony cel – nauczysz się płynnie mówić w języku niemieckim! Mamy dla Ciebie kursy:

  • Indywidualne online – skrojone na miarę Twoich potrzeb i dostosowane do Twojego tempa nauki.
  • W małych grupach (4-osobowe) – idealne dla osób, które cenią sobie naukę w interaktywnym środowisku.
  • Dla firm – kursy dla zespołów i organizacji, które chcą doskonalić swoje umiejętności językowe dla potrzeb biznesowych.

Nauka języka niemieckiego nie musi być ani nudna, ani oparta o naukę z podręcznika! Dzięki naszym kursom metodą bezpośrednią, przełamiesz barierę przed mówieniem w języku niemieckim i nauczysz się płynnej, naturalnej komunikacji. Sprawdź, jak uczymy!

Lekcja próbna

Zapraszamy Cię do zajęć próbnych online, bez konieczności podpisywania żadnej umowy. Spróbuj naszych kursów i odkryj nowe możliwości już teraz!

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.