fbpx

“Jeśli coś Ci sprzedaję, mówię w Twoim języku. Jeśli to ja kupuję, dann müssen Sie Deutsch sprechen.”

Willy Brandt

Rapid Business Course®

ANGIELSKI | NIEMIECKI | HISZPAŃSKI

Uczymy przez mówienie

Od 2009 roku uczymy metodą bezpośrednią, która kładzie nacisk na to co najważniejsze w uczeniu się języka obcego – mówienie. Z nami w bardzo krótkim czasie przełamiesz barierę i przemówisz.

Brak zadań domowych oraz częste powtórki

Wiemy, że osoby dorosłe nie mają czasu na naukę w domu – dlatego stworzyliśmy system powtórek, który pozwala na opanowanie języka bez poświęcania dodatkowego czasu w domu – wystarczy przyjść na zajęcia.

Platforma e-learningowa/ mp3 oraz quizlet

Dla wszystkich, którzy jednak mają ochotę na dodatkowe zadania domowe – mamy platformę internetową, która dostarczy niezliczoną ilość ćwiczeń oraz nagrania MP3 z lekcji do słuchania w dowolnym miejscu – tak to też nauka! Co więcej uczniowie mogą powtarzać słówka dzięki aplikacji Quizlet !

Najlepsi nauczyciele

Zajęcia prowadzone są zarówno przez wykwalifikowaną polską kadrę lektorów, jak i naszych rozgadanych Native speaker’ów prosto z Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii.

Małe grupy

Stawiamy na efektywną naukę dlatego mamy tylko małe grupy 4-6 osobowe. Oferujemy również szeroki wachlarz zajęć indywidualnych od rana do wieczora.

Idealna częstotliwość zajęć

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy najbardziej efektywny system nauczania opartego na zajęciach jeden raz w tygodniu – 1 x 100 min (1. 50 min. powtórka i 2. 50 min. wprowadzenie nowego materiału). Między zajęciami jest 10 min.

Zajęcia online

Nasza szkoła prowadzi również zajęcia online przez komunikatory takie jak skype, webex, zoom, hangouts, etc.

Lekcja próbna

Zapisz się na zajęcia próbne i zostań z nami !

Kontakt