Kursy językowe dla firm to odpowiedź na potrzeby rynku szkoleń językowych. Od 2009 roku nieprzerwanie uczymy języka niemieckiego oraz angielskiego pracowników firm i przedsiębiorstw na terenie całego Śląska. Kluczem do sukcesu naszych szkoleń jest metoda bezpośrednia, czyli uczenie przez mówienie.

Szkolenia językowe dla firm online i stacjonarnie.

Kurs językowy dla firm w Rapid School

Nie jest tajemnicą, że obecnie znajomość języka obcego w pracy jest niezbędna. Język angielski i niemiecki stały się nieodzownym elementem naszej pracy. Nie tylko w międzynarodowych firmach. Język obcy pojawia się na spotkaniach, szkoleniach, w komunikacji wewnętrznej firmy oraz w kontaktach z klientami z całego świata w praktycznie każdej firmie. Większość kursów językowych w firmach jest nieskuteczna. Dzieje się tak po części za sprawą małego zaangażowania pracowników w naukę i braku programu szkoleniowego nastawionego na najważniejszą rzecz w kontaktach handlowych- mówienie.

Co odróżnia szkolenia językowe dla firm w Rapid School od innych szkoleń?

✅Przełamujemy barierę przed mówieniem

Od 2009 roku uczymy metodą bezpośrednią, która kładzie nacisk na to, co najważniejsze w uczeniu się języka obcego – mówienie. Z nami w bardzo krótkim czasie pracownicy przełamią barierę przed mówieniem. Co za tym idzie, zaczną czynnie brać udział w międzynarodowych spotkaniach, czy wykonywać rozmowy telefoniczne. Podniesie się ich pewność siebie podczas negocjacji handlowych.

✅Brak zadań domowych oraz częste powtórki materiału

Wiemy, że osoby dorosłe nie mają czasu na naukę w domu. Dlatego stworzyliśmy system powtórek, który pozwala na opanowanie języka bez poświęcania dodatkowego czasu w domu. Wystarczy przyjść na zajęcia i brać w nich czynny udział. Regularność chodzenia na zajęcia jest kluczem do sukcesu.

✅Platforma e-learningowa oraz Quizlet

Dla wszystkich, którzy jednak mają ochotę na dodatkowe zadania domowe – mamy platformę internetową. Dostarcza ona niezliczoną ilość ćwiczeń oraz nagrania MP3 z lekcji do słuchania w dowolnym miejscu. Co więcej, uczniowie mogą powtarzać słówka dzięki aplikacji Quizlet, do której wprowadziliśmy cały nasz materiał.

✅Przeszkoleni trenerzy języka obcego

Zajęcia prowadzone są zarówno przez polskich lektorów z wykształceniem filologicznym, jak i native speakerów z uprawnieniami do nauczania języka obcego.

✅Szkolenia językowe w małych grupach

Stawiamy na efektywną naukę dlatego prowadzimy zajęcia tylko w małych grupach (4 lub 6-osobowych). Oferujemy również szeroki wachlarz zajęć indywidualnych w godzinach dopołudniowych oraz popołudniowych.

✅Idealna częstotliwość zajęć dla firm

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy najbardziej efektywny system nauczania oparty na zajęciach jeden raz w tygodniu – 1 x 100 min. Pierwsze 50 min jest to powtórka materiału z co najmniej 3 ostatnich lekcji, a drugie 50 min jest to wprowadzenie nowego materiału. Dzięki takiej częstotliwości kursanci robią zauważalne postępy w krótkim czasie, przy czym nie koliduje to z ich obowiązkami w pracy.

✅Kursy językowe dla firm online i stacjonarnie

Szkoła językowa Rapid School prowadzi również zajęcia językowe online dla firm przez komunikatory takie jak Skype, Zoom i Clickmeeting. Większość firm, które były zmuszone przez sytuację na świecie do przejścia na zajęcia online, pozostały przy tej formie nauki. Uważamy, że nauka online jest równie skuteczna, jak nauczanie stacjonarne.

✅Kursy językowe dla firm- zajęcia próbne

Wszystko pięknie brzmi w teorii, niestety w praktyce już niekoniecznie. Dlatego proponujemy naszym przyszłym kontrahentom bezpłatne zajęcia próbne z języka obcego. Pozwolą one ocenić naszą jakość nauczania, proponowaną metodę oraz trenerów języka obcego.

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.