Kursy językowe dla firm to odpowiedź na potrzeby rynku szkoleń językowych. Od 2009 roku nieprzerwanie uczymy języka niemieckiego oraz angielskiego pracowników firm i przedsiębiorstw na terenie całego Śląska. Kluczem do sukcesu naszych szkoleń jest metoda bezpośrednia, czyli uczenie przez mówienie.

Szkolenia językowe dla firm online i stacjonarnie.

Kurs językowy dla firm w Rapid School

Nie jest tajemnicą, że obecnie znajomość języka obcego w pracy jest niezbędna. Język angielski i niemiecki stały się nieodzownym elementem naszej pracy. Nie tylko w międzynarodowych firmach. Język obcy pojawia się na spotkaniach, szkoleniach, w komunikacji wewnętrznej firmy oraz w kontaktach z klientami z całego świata w praktycznie każdej firmie. Większość kursów językowych w firmach jest nieskuteczna. Dzieje się tak po części za sprawą małego zaangażowania pracowników w naukę i braku programu szkoleniowego nastawionego na najważniejszą rzecz w kontaktach handlowych- mówienie. Co odróżnia szkolenia językowe dla firm w Rapid School od innych szkoleń?

Przełamujemy barierę przed mówieniem

Od 2009 roku uczymy metodą bezpośrednią, która kładzie nacisk na to, co najważniejsze w uczeniu się języka obcego – mówienie. Z nami w bardzo krótkim czasie pracownicy przełamią barierę przed mówieniem. Co za tym idzie, zaczną czynnie brać udział w międzynarodowych spotkaniach, czy wykonywać rozmowy telefoniczne. Podniesie się ich pewność siebie podczas negocjacji handlowych.

Brak zadań domowych oraz częste powtórki materiału

Wiemy, że osoby dorosłe nie mają czasu na naukę w domu. Dlatego stworzyliśmy system powtórek, który pozwala na opanowanie języka bez poświęcania dodatkowego czasu w domu. Wystarczy przyjść na zajęcia i brać w nich czynny udział. Regularność chodzenia na zajęcia jest kluczem do sukcesu.

Platforma e-learningowa/ mp3 oraz Quizlet

Dla wszystkich, którzy jednak mają ochotę na dodatkowe zadania domowe – mamy platformę internetową. Dostarcza ona niezliczoną ilość ćwiczeń oraz nagrania MP3 z lekcji do słuchania w dowolnym miejscu. Co więcej, uczniowie mogą powtarzać słówka dzięki aplikacji Quizlet, do której wprowadziliśmy cały nasz materiał.

Przeszkoleni trenerzy języka obcego

Zajęcia prowadzone są zarówno przez polskich lektorów z wykształceniem filologicznym, jak i native speakerów z uprawnieniami do nauczania języka obcego.

Szkolenia językowe w małych grupach

Stawiamy na efektywną naukę dlatego prowadzimy zajęcia tylko w małych grupach (4 lub 6-osobowych). Oferujemy również szeroki wachlarz zajęć indywidualnych w godzinach dopołudniowych oraz popołudniowych.

Idealna częstotliwość zajęć dla firm

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy najbardziej efektywny system nauczania oparty na zajęciach jeden raz w tygodniu – 1 x 100 min. Pierwsze 50 min jest to powtórka materiału z co najmniej 3 ostatnich lekcji, a drugie 50 min jest to wprowadzenie nowego materiału. Dzięki takiej częstotliwości kursanci robią zauważalne postępy w krótkim czasie, przy czym nie koliduje to z ich obowiązkami w pracy.

Kursy językowe dla firm online i stacjonarnie

Szkoła językowa Rapid School prowadzi również zajęcia językowe online dla firm przez komunikatory takie jak Skype, Zoom i Clickmeeting. Większość firm, które były zmuszone przez sytuację na świecie do przejścia na zajęcia online, pozostały przy tej formie nauki. Uważamy, że nauka online jest równie skuteczna, jak nauczanie stacjonarne.

Kursy językowe dla firm- zajęcia próbne

Wszystko pięknie brzmi w teorii, niestety w praktyce już niekoniecznie. Dlatego proponujemy naszym przyszłym kontrahentom bezpłatne zajęcia próbne z języka obcego. Pozwolą one ocenić naszą jakość nauczania, proponowaną metodę oraz trenerów języka obcego.

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.