Wolisz naukę języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego w małej grupie? Mamy dla Ciebie grupowe kursy językowe w grupach 4 osobowych. Nauczymy Cię mówić i przełamać barierę przed mówieniem w języku obcym w doborowym towarzystwie.

Kursy językowe grupowe

Zajęcia w Rapid School to świetna okazja do przełamania bariery językowej i poprawienia płynności mówienia. Zajęcia w naszej szkole językowej odbywają się w grupach maksymalnie 4-osobowych. Dzięki temu każdy kursant ma komfort podczas zajęć i możliwość swobodnego wypowiadania się podczas lekcji.

Dla kogo kurs językowy grupowy?

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób chętnych do uczenia się języka obcego metodą bezpośrednią z innymi uczestnikami na tym samym poziomie zaawansowania. Mamy zajęcia grupowe:

kursy językowe dla dorosłych

dla dorosłych

kursy językowe dla młodzieży

dla młodzieży

kursy językowe dla dzieci

dla dzieci

Dodatkowo zajęcia prowadzone są na kliku poziomach zaawansowania od podstawowego, przez średniozaawansowany, po zaawansowany. Z czego każdy z tych poziomów dodatkowo podzielony jest na podgrupy. Dokładny poziom zaawansowania kursantów określamy na rozmowie poziomującej z naszym Metodykiem.

Jakie są zalety kursu grupowego!

Nauka języka obcego metodą bezpośrednią w grupie ma tylko i wyłącznie zalety. Przede wszystkim w metodzie, która kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności mówienia, najważniejszą sprawą jest interakcja z innymi uczestnikami kursu. Co bez problemu zyskujemy dzięki zajęciom grupowym. Ponadto obserwacja pozostałych członków grupy oraz popełnianych przez nich błędów pozytywnie wpływa na cały proces uczenia się języka obcego. Jednocześnie liczba osób w grupach w naszej szkole jest na tyle niewielka, że jesteśmy w stanie podejść do każdego ucznia indywidualnie podczas zajęć i pomóc mu rozwijać kompetencję językowe skupiając się na najsłabszych stronach.

Jakich języków nauczysz się na kursach grupowych?

język angielski

angielski

język niemiecki

niemiecki

język hiszpański

hiszpański

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!