Wolisz naukę języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego w małej grupie? Mamy dla Ciebie grupowe kursy językowe w grupach 4 osobowych. Nauczymy Cię mówić i przełamać barierę przed mówieniem w języku obcym w doborowym towarzystwie.

Kursy językowe w małych grupach online w Rapid School.

Zajęcia w Rapid School to świetna okazja do przełamania bariery językowej i poprawienia płynności mówienia. Zajęcia w naszej szkole językowej odbywają się w grupach maksymalnie 4-osobowych (w Mini Rapid Club grupy są 4-5 osobowe). Dzięki temu każdy kursant ma komfort podczas zajęć i możliwość swobodnego wypowiadania się podczas lekcji.

Dla kogo kurs językowy grupowy?

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób chętnych do uczenia się języka obcego metodą bezpośrednią z innymi uczestnikami na tym samym poziomie zaawansowania. Mamy zajęcia grupowe:

kursy językowe dla dorosłych
dla dorosłych
kursy językowe dla młodzieży
dla młodzieży

kursy językowe dla dzieci
dla dzieci

Dodatkowo zajęcia prowadzone są na kliku poziomach zaawansowania od podstawowego, przez średniozaawansowany, po zaawansowany. Z czego każdy z tych poziomów dodatkowo podzielony jest na podgrupy. Dokładny poziom zaawansowania kursantów określamy na rozmowie poziomującej z naszym Metodykiem.

Jakie są zalety kursu grupowego!

Nauka języka obcego metodą bezpośrednią w grupie ma tylko i wyłącznie zalety. Przede wszystkim w metodzie, która kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności mówienia, najważniejszą sprawą jest interakcja z innymi uczestnikami kursu. Co bez problemu zyskujemy dzięki zajęciom grupowym.

Ponadto obserwacja pozostałych członków grupy oraz popełnianych przez nich błędów pozytywnie wpływa na cały proces uczenia się języka obcego. Jednocześnie liczba osób w grupach w naszej szkole jest na tyle niewielka, że jesteśmy w stanie podejść do każdego ucznia indywidualnie podczas zajęć i pomóc mu rozwijać kompetencję językowe skupiając się na najsłabszych stronach.

Jakich języków nauczysz się na kursach grupowych?

Indywidualne kursy języka angielskiego
angielski online
Indywidualne kursy języka niemieckiego
niemiecki online

Indywidualne kursy języka hiszpańskiego
hiszpański online

W Rapid School jesteśmy dumni, że możemy oferować kursy online z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla dorosłych, korzystając z metody bezpośredniej. Ta dynamiczna i angażująca metoda uczenia się języka obcego jest efektywna i przyjemna, umożliwiając szybki postęp.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną rozmowę poziomującą z naszym doświadczonym metodykiem. Ta konsultacja pomoże nam zrozumieć Twoje indywidualne potrzeby i zapewnić optymalne dopasowanie do grupy odpowiadającej Twojemu poziomowi zaawansowania.

Dołącz do nas w Rapid School i doświadcz, jak szybko możesz zacząć płynnie mówić w nowym języku. Zarejestruj się już dzisiaj, aby rozpocząć swoją podróż do biegłości w języku angielskim, niemieckim lub hiszpańskim. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym użytkownikiem, mamy odpowiedni kurs dla Ciebie. Zacznij swoją przygodę z językami obcymi już teraz!

Lekcja próbna

Zapraszamy Cię do zajęć próbnych online, bez konieczności podpisywania żadnej umowy. Spróbuj naszych kursów i odkryj nowe możliwości już teraz!

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!

Dowiedz się więcej

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić dostępne opcje nauki i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.