Nauka języka hiszpańskiego nie musi być ani nudna, ani oparta o naukę z podręcznika! Dzięki naszym kursom metodą bezpośrednią przełamiesz barierę przed mówieniem w języku hiszpańskim! Sprawdź jak uczymy!

kurs hiszpańskiego

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

Język hiszpański jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie. Szacuje się, że używa go jako języka ojczystego około 650 milionów ludzi na siedmiu kontynentach. Dodatkowo 100 milionów posługuje się nim jako drugim językiem. Natomiast liczba osób, które komunikują się w języku hiszpańskim na rożnych poziomach zaawansowania przekracza półtora miliarda. 

Liczby te mówią same za siebie. Znajomość języka hiszpańskiego zwiększy nasze kwalifikacje zawodowe, ułatwi podróżowanie po całym świecie, a dla studentów jest to szansa na miejsce na wymianie studenckiej typu Erasmus.

Dla kogo kurs języka hiszpańskiego w Rapid School ?

Nasza oferta kursów języka hiszpańskiego skierowana jest do wszystkich osób chętnych do uczenia się języka hiszpańskiego metodą bezpośrednią z innymi uczestnikami w tym samym wieku i na tym samym poziomie zaawansowania. Mamy kursy języka hiszpańskiego:

dla dorosłych

dla młodzieży

Zajęcia prowadzone są na kliku poziomach zaawansowania od podstawowego, przez średniozaawansowany, po zaawansowany. Z czego każdy z tych poziomów dodatkowo podzielony jest na podgrupy. Dokładny poziom zaawansowania kursantów określamy na rozmowie poziomującej z naszym Metodykiem.

Typy kursów języka hiszpańskiego w Rapid School

Pomożemy Ci dopasować kurs języka hiszpańskiego do Twoich potrzeb, umiejętności oraz oczekiwań. Dzięki temu, zrealizujesz z nami zamierzony cel – nauczysz się mówić w języku hiszpańskim! Mamy dla Ciebie kursy:

  • grupowe online
  • indywidualne online
  • z Native Speakerem online
  • dla firm

Przełamiemy Twoją barierę przed mówieniem!

  • Nauczysz się bez żadnych barier mówić w języku hiszpańskim,
  • Nie będziesz robił błędów w wymowie – będziesz uczyć się przez powtarzanie nowych słówek po nauczycielu, a nie poprzez czytanie ich z książki.
  • Nabędziesz gramatykę języka hiszpańskiego naturalnie w trakcie mówienia, a nie poprzez nudne wykłady.
  • Poznasz bogatą kulturę krajów hispanojęzycznych.

Hiszpański metodą bezpośrednią

Metoda bezpośrednia, czyli nauka przez mówienie, została przez nas opisana na naszym autorskim blogu w artykule – „A czy to działa?”.

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!