Kto powiedział, że nie jesteś w stanie nauczyć się mówić w języku angielskim, niemieckim lub hiszpańskim? Kto powiedział, że jest za późno? My udowodnimy Ci, że da się to zrobić na naszych kursach językowych online.

kursy wakacyjne

Wakacyjne kursy językowe dla dorosłych w Rapid School

Kursy językowe dla dorosłych dedykowane są wszystkim osobą, które chcą szybko zacząć mówić w języku obcym bez żadnych barier. Prowadzimy językowe zajęcia indywidualne dla kursantów od zupełnych podstaw do poziomu zaawansowanego.

My nie tylko uczymy języka obcego, ale i pomagamy przełamać barierę przed mówieniem. 95% czasu lekcji poświęcone jest na mówienie w języku obcym, także od zupełnych podstaw. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli języka obcego oraz native speakerów z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Więcej o metodzie bezpośredniej.

Co wyróżnia wakacyjne kursy językowe online dla dorosłych w Rapid School?

Metoda

Przede wszystkim metoda bezpośrednia. Od samego początku lektor motywuje Cię do mówienia w języku obcym. Dzięki naszej metodzie przełamiesz barierę przed mówieniem i staniesz się świadomym i pewnymi siebie rozmówcą.

platforma e learnigowa

Platforma e-learningowa

Masz dostęp do platformy e-learningowej i licznych aplikacji dzięki, którym możesz do woli ćwiczyć słówka, tak jak lubisz– czyli wygodnie na telefonie lub na komputerze.

małe grupy

Małe grupy

Prowadzimy tylko skuteczne zajęcia indywidualne online. Cała uwaga lektora skupiona jest na tobie oraz twoich postępach. Masz też wystarczająco dużo czasu, żeby się wygadać w języku obcym i dokładnie tego co jest ci potrzebne.

Wygodne e-umowy i konto kursanta na platformie komunikacyjnej

Mamy wygodne e-umowy. Możesz swobodnie w domu zapoznać się z warunkami umowy i podpisać ją przez konto kursanta. Każdy uczeń ma konto na platformie komunikacyjnej i w każdej chwili może sprawdzić swoją frekwencję, postępy w nauce, zrealizowany materiał, czy też napisać do lektora w sprawie zajęć.

kursy

Częstotliwość i rodzaj kursów językowych dla dorosłych w Rapid School

  • intensywny kurs wakacyjny to 2 x 50 min. w tygodniu,
  • standardowy kurs wakacyjny to 1 x 50 min. w tygodniu.

Jakich języków nauczysz się na kursach dla dorosłych?

  • angielski
  • niemiecki
  • hiszpański

Forma zajęć i typy kursów

Pomożemy Ci dopasować kurs językowy do Twoich potrzeb, umiejętności oraz oczekiwań. Dzięki temu zrealizujesz z nami zamierzony cel – nauczysz się mówić w języku obcym! Masz do wyboru kursy:

  • indywidualne online z polskim lektorem,
  • indywidualne online z Native Speaker’em.

Termin

Zajęcia odbywają się od 04.07 do 29.07 lub od 1.08 do 31.08. Możesz brać udział w zajęciach tylko w jednym miesiącu lub zarówno w lipcu, jak i w sierpniu. Wybór należy do Ciebie.

Cena kursów wakacyjnych online:

Zajęcia standardowe

1 miesiącilość zajęćcena
polski lektor4 x 50 min.340 zł
*native speaker4 x 50 min.400 zł
* tylko język angielski i hiszpański
2 miesiąceilość zajęćcena
polski lektor8 x 50 min.680 zł
*native speaker8 x 50 min.800 zł
* tylko język angielski i hiszpański

Zajęcia intensywne

1 miesiącilość zajęćcena
polski lektor8 x 50 min.680 zł
*native speaker8 x 50 min.800 zł
* tylko język angielski i hiszpański
2 miesiąceilość zajęćcena
polski lektor16 x 50 min.1360 zł
*native speaker16 x 50 min.1600 zł
* tylko język angielski i hiszpański

Formularz rejestracji: