Chciałbyś w końcu zacząć mówić w języku obcym i nie chcesz podchodzić do żadnego egzaminu? Chciałbyś, aby Twoje dziecko miało spokojną przyszłość i potrafiło swobodnie porozumiewać się języku obcym? Sprawdź ofertę kursów standardowych!

Czym są kursy standardowe?

Jest to nic więcej jak rozwijanie znajomości języka obcego na wielu płaszczyznach: mówienie, słownictwo, gramatyka, no i na samym końcu pisanie. Podczas zajęć skupiamy się przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności mówienia w języku obcym poprzez zadawanie kursantowi serii pytań z nowo poznanym słownictwem oraz strukturami gramatycznymi. Gramatyka ćwiczona jest „przy okazji”, w taki sposób, aby kursant potrafił poprawnie posługiwać się strukturami gramatycznymi w mowie. Natomiast pisanie, na życzenie kursantów, ćwiczymy w formie pisania maili oraz od czasu do czasu rozwiązywania zadań na zajęciach.

Dla kogo kursy standardowe?

Stworzyliśmy program kursów standardowych z myślą o osobach rozpoczynających naukę języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego od podstaw, oraz dla osób, które chcą wrócić do nauki języka po przerwie. Dedykowane są one osobom, które chcą rozwijać ogólną znajomość języka obcego. Jednocześnie nie mają zamiaru w najbliższej przyszłości podchodzić do egzaminu językowego. Kursy te możemy podzielić na zajęcia:

kursy językowe dla dorosłych

dorośli

kursy językowe dla młodzieży

młodzież

kursy językowe dla dzieci

dzieci

Kursy standardowe – zalety

Kurs standardowy pomaga rozwijać ogólne kompetencje językowe. Stanowi idealną bazę przed rozpoczęciem kursu przygotowującego do matury lub innego egzaminu. Dzięki niemu możesz zabłysnąć wiedzą języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego na wyjeździe służbowym, lub na wakacjach z rodziną. Ponadto zajęcia odbywają się tak, aby nawet najbardziej zapracowani rodzice, czy kursanci mieli możliwość udziału w zajęciach, czy też dowiezienia dziecka na czas.

Jednak kursy standardowe nie ograniczają się tylko do zajęć języka angielskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego w klasie. Decydując się na kurs standardowy, możesz również skorzystać z dostępu do :

  • platformy elearningowej, na której są ćwiczenia kompatybilne z przerabianym materiałem podczas zajęć,
  • aplikacji Quizlet, na której w atrakcyjny sposób możesz utrwalać nowo poznane słówka na telefonie,
  • nagrań materiału w formacie mp3,

Jakich języków nauczysz się na kursach standardowych?

język angielski

angielski

język niemiecki

niemiecki

język hiszpański

hiszpański

Zajęcia próbne

Zapisz się na zajęcia próbne i zostań z nami.