“Z językami, wszędzie jesteś w domu.”

Edward De Waal

Rapid Kids Club® online

ANGIELSKI | NIEMIECKI

Gadamy, gadamy i jeszcze raz gadamy!!!

ONLINE RAPID KIDS CLUB® to idealny kurs dla wszystkich mniej i bardziej rozgadanych dzieciaków od 7 roku życia. Dzieci wprost uwielbiają lekcje z słuchawkami na uszach i myszką w ręce. Zdobywają nie tylko umiejętności językowe, ale i niezbędne kompetencje, które przydadzą się w przyszłości. Główny nacisk jest na „gadanie”, ale gramatyka jak i pisanie nie są zaniedbane podczas kursu – ćwiczymy je za pomocą licznych aplikacji oraz edytowanych ćwiczeń wysyłanych przez nauczyciela podczas zajęć.

Więcej o metodzie

Kurs Direct dla dzieci to praktyczna nauka języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawczych młodego człowieka. Jest to coś zupełnie innego niż zwykła lekcja w szkole – poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi młodzi ludzie uczą się mówić w języku obcym. Częste powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy, oraz ograniczają ilość zadań domowych, co motywuje naszych młodych uczniów.

Nauczyciele

Zajęcia prowadzone są zarówno przez wykwalifikowanych i pełnych energii polskich lektorów, jak i przez naszych rozgadanych native speaker’ów prosto z Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii.

Częstotliwość zajęć

Zajęcia online 2 x 50 min./tygodniowo

Lekcja próbna

Zapisz się na zajęcia próbne i zostań z nami – ZAPISY PRZEZ CAŁY ROK!!!