Indywidualne kursy językowe, czyli indywidualne lekcje z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz dla firm w Rapid School online.

Indywidualne Kursy Językowe

Czym są indywidualne kursy językowe?

Znajomość języka obcego w dzisiejszych czasach jest rzeczą niezbędną nie tylko w kontaktach handlowych, ale i w życiu prywatnym podczas wakacji. Dobrze zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mają regularny czas pracy i jedynym rozwiązaniem dla nich są zajęcia indywidualne z języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego. Ponadto wiele osób woli indywidualny tok nauczania ze względu na fakt, że jak najszybciej chce nadrobić braki językowe lub po prostu nie najlepiej czuje się w grupie.

Dla kogo kursy indywidualne?

Indywidualne zajęcia przeznaczony jest dla osób, które nie czują się swobodnie w grupach lub muszą w krótkim okresie czasu zacząć mówić w języku obcym. Mamy zajęcia indywidualne:

kursy językowe dla dorosłych

dla dorosłych

kursy językowe dla młodzieży

dla młodzieży

kursy językowe dla dzieci

dla dzieci

Zalety indywidualnych zajęć językowych?

Przed rozpoczęciem indywidualnego kursu językowego ustalamy częstotliwość zajęć w tygodniu. Następnie wspólnie z lektorem ustalamy dogodne godziny spotkań dopasowane głównie do Twojego czasu oraz dyspozycyjności wybranego lektora. W trakcie indywidualnych zajęć dostosowujemy program kursu oraz częstotliwość spotkań do twoich indywidualnych potrzeb.

Zajęcia indywidualne online – zalety

Dzięki indywidualnym lekcją online nauczysz się angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego bez wychodzenia z domu. Za pomocą Skype lub konta kursanta na platformie Lang Lion połączysz się z lektorem z dowolnego miejsca na świecie. Przy użyciu odpowiednich materiałów dydaktycznych (materiały do nauki metodą bezpośrednią) oraz odpowiednio skonstruowanemu systemowi powtórek trwale przyswoisz materiał.

Możesz wygodnie z domu połączyć się zarówno z polskim lektorem, jak i native speakerem. Podczas indywidualnych zajęć online przygotujemy Cię do wakacji, prezentacji lub po prostu nauczymy mówić!

Języki

Indywidualne kursy języka angielskiego

angielski

Indywidualne kursy języka niemieckiego

niemiecki

Indywidualne kursy języka hiszpańskiego

hiszpański

Sprawdź nas na zajęciach próbnych!